kesintisiz güç kaynağı, online ups, servo voltaj regülatörü, statik voltaj regülatörü, redresör, aķü sarj cihazı, solar invertör, invertör, konvertör

Üzerinde uzun yıllardır arge çalışması yapılan Hybrid Solar UPS 'i  Servo-Matik Elektronik Sistemler olarak hizmetinize sunmaktan gurur duyarız.
Günümüzde önemi hızla artmakta olan solar sistemler sürdürülebilir kalkınma ve çevre dostu anlayışla insanlığa büyük hizmet etmektedir. Bu alanda sizler için hazırladığımız Hybrid Solar UPS enerji verimliliğinin artırılmasına ve desteklenmesine, toplum genelinde enerji bilincinin geliştirilmesine, yenilenebilir enerji kaynaklarından faydalanılmasına imkan sağlamaktadır 
Hybrid Solar UPS ’in amacı kesintisiz olarak elektrik enerjisi ihtiyacınızı sağlamaktır. Bu görevi yerine getirirken  solar paneller, akü grupları ve şebekeniz ile entegre bir şekilde otonom karar vererek çalışabilmesi büyük avantajdır. Çünkü ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi  mikroişlemci kontrollü olarak öncelikle güneş enerjisinden sağlamaktadır.Güneş enerjisinden büyük oranda faydalanarak elektrik üretmesi yatırım maliyetini çok daha kısa sürede telafi etmeyi başarmıştır. 
Hybrid Solar UPS  hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sistemi siz değerli müşterilerimize anlatmaktan memnuniyet duyarız.   


Genel Özellikler

- Solar , Akü ve Şebeke üzerinden eş zamanlı otomatik çalışma
- Yüksek verimlilik
- MPPT Algoritması ile geniş solar gerilim çalışma aralığı ( 150 - 750 VDC)
- Enerji kazanımı sayesinden yatırım maliyetinin geri dönüşünü sağlama
- Akü gruplarında enerji depolama
- Değişken akü grup seçimiHYBRID SOLAR UPS
HYBRID SOLAR UPS
ÜRÜN KATALOGLARI UPS SEÇİM ASİSTANI